O nas

Stomatologia Karolewscy

Kompleksowo dbamy o Twój uśmiech

Stomatologia Karolewscy to nowoczesny gabinet stomatologiczny, w których przyjmujemy pacjentów z Nowych Skalmierzyc, okolic Kalisza, Ostrowa Wielkopolskiego, Pleszewa, Sieradza, Turku, Grabowa nad Prosną. Oferujemy szeroki zakres usług zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Kompleksowo zajmujemy się profilaktyką, diagnostyką i leczeniem stomatologicznym w zakresie:
– stomatologii zachowawczej,
– stomatologii estetycznej,
– stomatologii dziecięcej,
– chirurgii stomatologicznej,
– endodoncji,
– protetyki,
– implantologii.

Co o nas mówią

Nasi szczęśliwi pacjenci

  • Korzystam z usług firmy Stomatologia Karolewscy od lat i jestem bardzo zadowolona z każdej wizyty. Leczenie przebiega bezboleśnie i sprawnie, kontakt z doktorem jest dobry i sympatyczny. Polecam każdemu kto szuka dobrego dentysty firmę Stomatologia Karolewscy!

    Joanna K.

  • Od zawsze bałam się dentystów (trauma z dzieciństwa) ale odkąd trafiłam do pana doktora Grzegorza Karolewskiego zmieniło się moje podejście do leczenia zębów. W gabinecie Stomatologia Karolewscy leczenie odbywa się bez bólu i w miłej atmosferze, poziom wiedzy i doświadczenie pana Grzegorza też jest na najwyższym poziomie dlatego z czystym sumieniem polecam, nawet osobom, które boją się dentystów jak ja wcześniej:)

    Marta

  • Z czystym sumieniem polecam gabinet Stomatologia Karolewscy. Pracują tam dobrzy specjaliści, kontakt jest dobry i przyjazna atmosfera. Jest to też chyba jeden z lepiej wyposażonych w nowoczesny sprzęt gabinetów w okolicy. Polecam

    Mariusz

18tys.

Pacjentów

30tys.

Godzin

15+

Lat doświadczenia

Stawiamy na rozwój i nowoczesne technologie

W naszej klinice wieloletnie doświadczenie stomatologii jednego pokolenia spotyka się z nowoczesnym podejściem drugiego. Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje przez udział w szkoleniach. Sięgamy po innowacyjne rozwiązania i stawiamy na rozwój po to, by zapewniać kompleksową i sprawną pomoc stomatologiczną naszym Pacjentom.
Zapewniamy dostęp do najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego. Na miejscu w naszym gabinecie wykonujemy cyfrowe zdjęcia rentgenowskie: pantomograficzne, cefalometryczne oraz tomograficzne w technologii 3D (CBCT). Dysponujemy także skanerem wewnętrzustnym do wykonywania cyfrowych wirtualnych trójwymiarowych wycisków (zamiast mas wyciskowych). Na podstawie trafnej diagnostyki indywidualnie do potrzeb i możliwości finansowych każdego Pacjenta dobieramy odpowiednie leczenie.

Umów się na wizytę

Przywróć zdrowie swoich zębów i zadbaj o piękny uśmiech w naszym gabinecie. Dołącz do grona ponad 12 tysięcy Pacjentów, którzy nam zaufali, a dziś dzielą się uśmiechem z innymi. Jesteśmy przekonani, że nasze zaangażowanie przełoży się na Twoje zadowolenie.

Umów wizytę